Pro registrované

Modul KALANDÁŘ AKCÍ

Modul KALANDÁŘ AKCÍ
Modul kalendář akcí je provázaný s modulem Encyklopedie a připojuje k heslům kalendářní akce a naopak. Je však zároveň samostatným modulem pro zadávání a vyhledávání kalendářních akcí na www.Kalendar.cz .
Modul kalendář akcí je provázaný s modulem Encyklopedie a připojuje k heslům kalendářní akce a naopak. Je však zároveň samostatným modulem pro zadávání a vyhledávání kalendářních akcí na www.Kalendar.cz. Kalendářní akce se zadávají přímo do encyklopedických hesel, které prezentují místo konání akce. Zobrazení akcí je pak možné několika způsoby a v požadovaném rozsahu informací.

Základem je vyplnění jednoduchého formuláře pro konanou akci. Tento formulář je provázaný s místem konání a proto je možné akci vyhledat pomocí vastavení velokosti sledovaného území od ulice až po ČR.

Kalendářní akce jsou i nedílnou součástí záznamů informačních center ČR. Kolem domény www.MIC.cz jsou soustředěny záznamy IC ČR a jednoduše zadáním názvu města před doménu MIC.cz naleznete akce konané na území města nebo obce. Například www.Vsetin.MIC.cz
Doména www.KALENDAR.cz
Doména www.KALENDAR.cz je určena k prezentaci kalendářních akcí a prodej vstupenek na ně. Je to výstup z celého systému pro tento druh informací. Jako vedlejší informace nabízí témata horoskopy, svátky lidí a zvířat, pranostiky, kalendář událostí ....
KALENDÁŘ AKCÍ jako součást encyklopedického hesla
Kalendářní akce jsou vkládány koncovým uživatelem do systému přes encyklopedické heslo místa konání akce. Na záznamu hesla je pak akce zobrazena. Po ukončení akce je automaticky záznam přeřazen do archivu.
Předávání akcí mezi IC ČR přes doménu www.MIC.cz
Informační centra ATIC i ostatní IC v ČR mají v Doménové kouli samostatné záznamy. Tato encyklopedická hesla nesou mimo jiné i přehled o kalendářních akcích zadaných za katastr města nebo obce.
Přehled kalendářních akcí na rozhraní domény
Tento typ sumarizace informací se používá na tlačítka v menu jednotlivých domén. V příkazové větě je možné nastavit typy kalendářních akcí (omezit je přesně podle potřeby domény), a dále je možné nastavit rozsah načítaných informací podle katastru.
Vyhledávací systém modulu KALENDÁŘ AKCÍ
Vykledávacísystém KALENDÁŘE AKCÍ umožňuje vyhledat akci podle typu akce a územních celků. Možné vyhledat i několik typů záznamů najednou označením typů akcí přes tlačítko CTRL, nebo SHIFT.