Pro registrované

Doménová koule a MĚSTO nebo OBEC

Doménová koule a MĚSTO nebo OBEC
Informace za obec nebo město jsou vyjádřeny prostou sumarizací informací za katastr obce. Několik možností propojení s jádrem DK umožňuje správcům webu nalézt optimální spolupráci s Doménovou koulí. Lze integrovat kalendář akcí, modul aktualit a tiskových
Informace za obec nebo město jsou vyjádřeny prostou sumarizací informací za katastr obce. Několik možností propojení s jádrem DK umožňuje správcům webu nalézt optimální spolupráci s Doménovou koulí. Lze integrovat kalendář akcí, modul aktualit a tiskových zpráv, kterýkoliv modul encyklopedie až po plnou integraci všech informací do jádra Doménové koule. Nejčastější je využití společného kalendáře akcí, který umožní propojit weby koncových uživatelů (hotelů, kulturních zařízení, sportovních zařízení ...) na katastrálním území obce a zpřístupní tak jejich informace všem až po katastr ČR na všech webech systému. Automaticky jsou tyto informace součástí prezentací informačních center až po úroveň www.ATIC.cz.

Mezistupeň, který dává možnost vlastního zpracování webu městského úřadu je varianta, kdy informace o městském úřadu jsou na samostatném webu na jiné doméně (například www.urad.mesto.cz) a turistické informace jsou plně integrovány do jádra Doménové koule a sdíleny všemi účastníky DK. Z gragické mutace webu města je pak na tlačítku Městský úřad odkaz na www prezentaci městského úřadu, která se zabývá výhradně informacemi MěÚ a má z jádra DK integrovaný motul kalendáře akcí a tiskových zpráv.

Plná integrace informací do Doménové koule umožňuje využití všech možností systému a plné sdílení dat až po úroveň www.Czech.Republic.cz.